O NÁS - DĚČÍNSKÁ TISKÁRNA

Kdo jsme?

Naše firma vznikla v roce 2000 a v současné době jsme jediná firma v širokém okolí Děčína, která vlastní ofsetovou tiskárnu. Jsme vám schopni nabídnout opravdu široké portfolio služeb.

Kompletní tiskárenský servis včetně klasického - ofsetového tisku a tiskové grafiky

Tiskneme: hlavičkové  papíry, prospekty, plakáty, brožury, letáky, tiskopisy , formuláře (i samopropisovací, barevné), katalogy, kalendáře  (i spediční) , vizitky, novoročenky, svatební oznámení, visačky, cenovky apod. Dále vyrábíme obaly (krabičky) -  na kosmetiku, léky, přírodní medicínu, žárovky, drogistické zboží atd. Také se zabýváme dokončujícím knihařským zpracováním tiskovin - číslujeme, vysekáváme, lepíme, snášíme, kompletujeme. Můžete zavolat nebo poslat poptávku e-mailem. U malých nákladů zašleme obratem ceník tisků, u větších nákladů vypracujeme cenovou nabídku na konkrétní poptávku.

Kopírování a digitální tisk

Vlastníme produkční digitální tiskový stroj Konica Minolta bizhub Press C1060L.S tímto zařízením jsme schopni uspokojit zákazníky požadující velmi rychlou výrobu tiskovin - prakticky na počkání.Tato technologie je vhodná především pro:

  • rychlý tisk letáků,plakátů,pohlednic,jídelních a nápojových lístků,vizitek,novoročenek,presentací a pod. do nákladu několika set  kusů
  • personalizaci tiskovin,kdy každá stránka může být jiná při zachování stejných finančních nákladů

Díky perfektní kvalitě tisku dokážeme vyrobit tiskoviny k nerozeznání od klasického tisku.Vše je možné následně zpracovat dokončujícími technologiemi,jako např.vazba na sponky i lepená,výsek,bigování,laminování a skládání.

Digitální potisk obálek

Na našem zařízení jsme schopni potisknout témeř všechny druhy poštovních obálek.

Vazba dokumentů

Svážeme Vaše dokumenty do plastových kroužkových hřbetů.

Potisk triček a ostatního textilu

Potiskujeme již od 1ks - řezanou barevnou fólií na bílý i barevný textil - barevné foto na bílý i barevný textil - loga, texty, obrázky, foto (graficky upravíme) - nabízíme širokou škálu barevných fólií vč. perleťových, holografických, luminiscentních, zlatých, stříbrných, apod. Textil si můžete vybrat z našich katalogů a to včetně PRACOVNÍCH ODĚVŮ.  Na dresy a umělé materiály tiskneme SUBLIMAČNÍ TECHNOLOGIÍ = vysoce kvalitní tisk. Pro studenty nabízíme potisk MATURITNÍCH ŠERP v široké škále barev - provádíme i luxusní potisk holografickou a perleťovou fólií.

Lepená reklama

Polepujeme desky, tabule, obchodní výlohy, automobily, apod. Pro polep desek zajistíme i dodávku veškerého materiálu. Nabízíme SIMOCELOVÉ desky v různých tloušťkách od 2 do 10mm. Na požádání dodáme i sendvičové desky SIMOCELOVÉ nebo HLINÍKOVÉ, které se používají tam, kde je potřeba větší pevnost , nabízíme i v barevném provední. Sendvičová konstrukce zajišťuje jejich trvanlivost. Pro polep používáme velmi kvalitní polepové fólie AVERY, MaCal a ORACAL v mnoha barevných odstínech, nabízíme velký výběr ze vzorníků.

Co vám můžeme nabídnout?

Grafické a tiskařské práce od A do Z. Neváhejte se nám ozvat a domluvíme se na finálním výsledku. Vše ostatní už nechte na nás. Jsme profesionálové s historii na trhu od roku 2000 - tzn. přes 20 let zkušeností a pozitivních reakcí.

Teplická 137
405 05 Děčín IX - Bynov (areál ZP)

+420 777860473

+420 723513341

Po - Čt – 8.00- 15.00

Pá – 8.00 – 14.00

Živnostenské oprávnění č.j.75/18/Ž/Jk OŽÚ v Děčíně

IČO:06745580

NÁŠ KMENOVÝ TÝM

team-member
Dušan Stínil  Ředitel
team-member
Evženie Beránková  Art Manažer
team-member
Martin Strnad  PR Manažer
team-member
Lenka Svobodová  Grafička
Reklamní grafika
95%
Grafický design
60%
Tisková média
45%
Infoznačení
85%
© 2021 DĚČÍNSKÁ TISKÁRNA | All Rights Reserved. Vaše nové webové stránky nejwebdesign.cz